Oczyszczacze powietrza Sharp – topowe modele – KC-G60EUW i KI-G75EUW

Poszukujesz niezawodnych oczyszczaczy powietrza, które doskonale poradzą sobie z usunięciem szkodliwego dla zdrowia smogu? Chciałbyś zainwestować w sprzęt, który będzie Ci służył długie lata? Sprawdź ofertę oczyszczaczy Sharp, a wśród nich topowe modele – Sharp KC-G60EUW oraz  Sharp KI-G75EUW.

Sharp KC-G60EUW vs Sharp KI-G75EUW

Sharp KC-G60EUW oraz Sharp KI-G75EUW to modele serii G. Oczyszczacze z tej serii zostały wzbogacone o funkcję nawilżania ewaporacyjnego. Są przeznaczone do nieco większych powierzchni i gwarantują niemal całkowicie oczyszczone powietrze. Ponadto, jeżeli Ty lub Twoim bliscy zmagacie się ze suchą, swędzącą skórą, kaszlem lub zaczerwienionymi oczami to nawilżanie na pewno przyniesie ulgę. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, który z modeli będzie lepiej spełniał Twoje wymagania.

Sharp KC-G60EUW – świetny system filtracji

Sharp KC-G60EUW to jeden z najpopularniejszych modeli tej serii przeznaczony do powierzchni do 50 m2. Doskonały przepływ powietrza o wartości 408 m3/h oraz efektywne nawilżanie (630 ml/h) sprawiają, że cieszy się sporym powodzeniem na rynku oczyszczaczy powietrza. Mimo swojej wydajności nie generuje jednak dużych rachunków za prąd (24 W+) i zapewnia cichą pracę (od 24 dB).

Tak jak jego poprzednicy opisywany model został wyposażony w opatentowaną technologię Plasmacluster, tryb Plasmacluster Spot oraz zestaw 6 czujników. Co więcej, mamy tutaj do dyspozycji 4 filtry, które z powodzeniem eliminują wszelkie większe zanieczyszczenia, niepożądane zapachy, alergeny, bakterie, wirusy oraz niebezpiecznie dla zdrowia człowieka związki lotne. Jeżeli żywotność któregokolwiek z filtrów dobiegnie końca, powiadomi nas o tym odpowiedni wskaźnik.

Dla alergików zbawieniem będzie tryb pollen, który efektywnie neutralizuje pyłki roślin. W tym trybie w przeciągu 10 minut ekspresowo możemy pozbyć się szkodliwych alergenów.

Sharp KI-G75EUW – zdumiewający system pracy

Sharp KI-G75EUW to najmocniejszy model tej marki. Zalecany jest do powierzchni do 56 m2 i zapewnia przepływ powietrza na poziomie 450 m3/h. Co ważne, funkcja nawilżania jest niezwykle wydajna – osiąga aż 750 ml/h. W odróżnieniu od innych modeli, KI-G75EUW został wyposażony w 4-litrowy zbiornik na wodę, który pozwala na jeszcze dłuższą pracę bez ingerencji użytkownika.

To co najbardziej wyróżnia ten model od innych to najwydajniejszy na rynku generator jonów PCI25000. System ten został wyróżniony przez Brytyjską Fundację Antyalergiczną, a o jego bezpiecznym użytkowaniu zaświadcza atest Państwowego Zakładu Higieny. Dodatkowo oczyszczacz został ulepszony o tryb Plasmacluster Ion Spot, który szybko i skutecznie pozbywa się nieprzyjemnych zapachów i drobnoustrojów. Ponadto, dzięki zawartym w nim czujnikom dostosowuje poziom nawilżenia do temperatury w pomieszczeniu, tak aby powietrze nie było ani zbyt suche, ani wilgotne.

KI-G75EUW to także szereg udogodnień. Nowością w tym modelu jest Cleaning Assist Mode, którego zadaniem jest zbieranie unoszącego się pyłu po odkurzaniu. Co więcej, oczyszczacz nie należy do lekkich, ale został wyposażony w kółka jezdne, które umożliwiają jego komfortowy transport.

Sharp KC-G60EUW czy Sharp KI-G75EUW – pojedynek gigantów

Zarówno Sharp KC-G60EUW, jak i Sharp KI-G75EUW wykazują świetne parametry techniczne, dodatkowe funkcjonalności oraz gwarancję najważniejszych instytutów. Model KI-G75EUW to jednak nieporównywalna moc względem każdego innego modelu. Decydują się na zakup jednego z tych dwóch modeli uzyskujemy gwarancję niezawodności oraz jakości. Dodatkowo dostajemy trwały i niemal bezawaryjny oczyszczacz powietrza oraz czyste i odpowiednio nawilżone powietrze.